Czy trampki pasują do spódnic i sukienek?

Trampki wielu osobom kojarzą się z butami doskonale pasującymi do spodni. Nie sposób zaprzeczyć, że trampki damskie Guess lub dowolne inne świetnie wyglądają zarówno z jeansami, jak i bojówkami lub spodniami materiałowymi.

Warto jednak pamiętać, że ten typ obuwia dobrze wygląda również ze spódnicami i sukienkami. Aby stworzyć ciekawą stylizację z trampkami, należy pamiętać o kilku zasadach.

Jak dobrać odpowiednie trampki?

Wybierając trampki, należy zwrócić uwagę na kilka parametrów. Zanim podjęta zostanie decyzja o zakupie konkretnego modelu, należy sprawdzić czy jest on wygodny. Noszone obuwie powinno być bowiem przede wszystkim komfortowe i zdrowe dla stóp. Kolejną istotną kwestią jest wybranie długości trampek. 

Guess trampki damskie są dostępne zarówno w wersji krótkiej, jak i długiej – sklepy online pozwalają obejrzeć wiele modeli przed zakupem https://messimo.pl/damskie-trampki-sportowe,c94.html. Jeżeli trampki będą noszone z sukienkami i spódnicami, lepiej zdecydować się na krótszy model. Dzięki temu nie będzie problemu np. z wizualnym skracaniem nóg, co mogłoby być problemem przy połączeniu np. sukienki lub spódnicy do kolana i wysokich trampek.

Design i estetyka

Na rynku znajduje się wiele różnych modeli. Gładkich, wzorzystych, jednobarwnych i wielokolorowych. Najczęściej spotyka się trampki materiałowe, ale można znaleźć również buty skórzane lub wykonane z ekoskóry. Trampki damskie Tommy Hilfiger wyróżniają się ponadczasową estetyką i dobrą jakością wykonania.

Wybierając obuwie tej marki można je później łączyć z ubraniami o różnych stylach. Tommy Hilfiger trampki damskie pasują np. do sportowej elegancji, casual smart i do romantycznych stylizacji. Dzięki temu można je nosić na różne okazje.