Moda na Crocsy – z czym to się nosi?

Boom na buty Crocs, jaki miał miejsce parę lat temu nieco osłabł, ale gumowe śmieszne sandałki dalej mają wierne grono zwolenników. Wielbiciele cenią sobie to obuwie nie ze względu na osobliwy wygląd, ale przede wszystkim za wygodę i wysoką jakość wykonania. To właśnie ta jakość sprawia, że sandały Crocs nie starzeją się, są trwałe i przez wiele lat wyglądają jak nowe. Najważniejszym pytaniem jest – jak więc nosić te osobliwe Crocsy, żeby cała stylizacja wyglądała atrakcyjnie i spójnie? Okazuje się, że można znaleźć rozwiązanie dla tego problemu.

Buty na wakacje

Crocsy to doskonałe buty wakacyjne. Lato to okres, w którym chcemy przede wszystkim czuć się wygodnie. Gumowe sandałki z pewnością idealnie sprawdzą się nad morzem czy jeziorem. Z powodzeniem można w nich wejść do wody. Guma odporna jest na różnego rodzaju warunki atmosferyczne. Croscy nie wyblakną też, nawet jeśli leżą w pełnym słońcu.

Na ogród

Sandałki będą też świetne jeśli chodzi o poruszanie się po ogrodzie i chodzenie wokół domu. Ich atutem jest wygodne szybkie wkładanie i zdejmowanie ze stopy. Dzięki dużym dziurkom w butach można chodzić cały dzień – stopa będzie odpowiednio wentylowana i nie będzie się pocić. W razie ubrudzenia butów można je bardzo łatwo umyć pod bieżącą wodą.

Na festiwal muzyczny

Croscy mogą sprawdzić się również jako element luźnej i oryginalnej stylizacji na kilkudniowy festiwal muzyczny – to miejsce, w którym nie trzeba zbytnio przejmować się eleganckim wyglądem. Wzorzyste szorty czy spódniczka i kolorowe sandały mogą stworzyć ciekawe połączenie.