Co wybierać w letnich stylizacjach dla mężczyzn?

Lato to czas pełen przygód i podróży. Ważne staje się poznawanie nowych miejsc oraz odpoczynek. Dla wielu osób myśl o upragnionych wakacjach może stać się motywacją do ciężkiej, całorocznej pracy. Dlatego, gdy nadchodzi ten wyczekiwany czas, to warto zadbać o odpowiednie i wygodne stylizacje.

Czego unikać?

Ślepe podążanie za modą rzadko przynosi oczekiwane rezultaty. Przede wszystkim dlatego, że należy przede wszystkim kierować się swoimi upodobaniami, sylwetką oraz wiekiem. Młodzi mężczyźni mogą pozwolić sobie na spodenki sportowe, jednak starsze osoby mogą wyglądać wtedy nieodpowiednio. Należy także kierować się wzorem na materiale. Paski będą się prezentowały mało korzystnie na osobach z nadwagą. Wtedy lepiej wybrać ciemne i gładkie tkaniny. Trzeba też koniecznie pamiętać o tym, by nie łączyć sandałów ze skarpetkami. Choć taki zestaw obecnie budzi rozbawienie, to nadal można zauważyć na polskich ulicach przechodniów, którzy popełniają taki błąd.

Co wybierać?

Krótkie spodenki męskie są chętnie wybierane przez przedstawicieli brzydszej płci. Jeżeli tylko uniknie się wcześniej wspomnianych błędów, to szorty męskie będą zdecydowanie najwygodniejszym wyborem dla mężczyzn w letniej stylizacji. Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie ich z sandałami, trampkami lub espadrylami. W zależności od wyboru obuwia stylizacje mogą nabrać zupełnie różne charaktery. Jeżeli chodzi o bluzki, to niezwykle modne są marynarskie paski, ale równie dobrze spiszą się koszulki polo lub T-shirty z ciekawym i kolorowym nadrukiem.