Moro Sport – ubrania dla prawdziwych mężczyzn

Moro Sport to bardzo popularna marka odzieżowa produkująca wysokiej jakości ubrania dla miłośników mody ulicznej. Każdy mężczyzna słuchający hip-hopu z pewnością zna produkty tej marki.

Marka Moro Sport i jej początki

Moro Sport to marka, która nie ma może zbyt długiej historii, ponieważ została założona w 1998 roku, jednak szturmem zdobyła serca całej szerzy klientów, którzy do dziś są wierni jej projektom. Jakiś czas temu marka zniknęła na chwilę z rynku, jednak obecnie powraca ze zdwojoną siłą, a jej najnowsza kolekcja to prawdziwy hit. Motywem przewodnim jest logo marki, które zostało umieszczone na kluzach i koszulkach. Założyciel marki – Ceubeze ze składu Trzyha, stworzył niepowtarzalne ubrania i dodatki, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.

Marka Moro Sport – doskonała jakość dla każdego

Ubrania marki Moro Sport to idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort i wygodę w połączeniu z niewymuszonym, nonszalanckim stylem. Bluzy z logo marki można łączyć z wygodnymi spodniami z krótką nogawką, lub komfortowymi jeansami typu jogger. Ponadto w ofercie marki można znaleźć również fantastyczne, wyróżniające z tłumu i dodające charakteru każdej stylizacji akcesoria, jak np. okulary słoneczne, paski, czapki zimowe lub czapki z daszkiem. Wszystkie ubrania i dodatki są szyte w Polsce i są one wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów.