Kozaki na słupku przed kolano – idealne na każdą okazję

Kozaki to idealny wybór na zimę. Kozaki na słupku są nie tylko eleganckie, ciepłe, ale i wygodne. Jak je nosić, by wyglądały elegancko, a stylizacje były ciekawe?

Legginsy i kozaki?


To połączenie wydaje się być najbardziej popularne. Legginsy podkreślą kształt nóg, a kozaki, które na nie nałożymy zostaną elegancko wyeksponowane. Na górę można założyć oversizowy, ciepły sweter, który jest idealny na mroźne dni, tunikę lub top oraz długi, rozpinany kardigan.

Do stylizacji z legginsami należy jednak podchodzić dosyć ostrożnie. Legginsy w czarnym kolorze należy dopasować do czarnych kozaków na słupku, dzięki temu zostaną zamaskowane wszystkie niedoskonałości sylwetki.

Panie, które zmagają się z problemem nadprogramowych kilogramów powinny unikać zestawień kontrastowych. Kozaki na słupku powinny być w tym samym kolorze co legginsy. Dzięki temu sylwetka będzie wydawała się smukła i zgrabna.

Spódnica i kozaki na słupku – trapezowa czy ołówkowa?


Ołówkowa spódnica, która kończy się tuż przed kolanem to idealny wybór do biura. Kozaki na słupku, które również sięgają kolana będą w takim zestawieniu wyglądały idealnie. Jest to zestaw, który zostanie zaakceptowany nawet w firmie, gdzie dress code jest ściśle przestrzegany.

Trapezowa mini świetnie sprawdzi się w sytuacjach mniej formalnych. Kozaki na słupku oraz oversizowy sweter na górę będą wyglądały modnie i elegancko. W takim zestawie można wyjść z koleżankami na zakupy, do kina czy restauracji.