tuniki damskie

Jak nosić tuniki damskie?

Tuniki damskie są strojem, który już wiele lat temu kobiety okrzyknęły, jako praktyczny nie tylko do codziennych stylizacji, ale również na bardziej wystawne wyjścia. Jak nosić tunikę, by wyglądała ciekawie i gustownie?

Tunika a figura

Tuniki damskie są dłuższe od klasycznych bluzek, ale nie są tak długie jak sukienki, dlatego bardzo ważne jest z czym je łączymy. Warto postawić na dół, który jest wąski i dopasowany. Bardzo dobrze sprawdzają się legginsy, jeansy rurki, jegginsy, czy rajstopy.

tuniki damskie

Mają wąską talię z szerokimi biodrami nie należy zakładać tuniki damskiej, która jest zbyt luźna. W ten sposób ukryjesz swoją sylwetkę. Warto postawić na tunikę, która będzie bardziej dopasowana, ważne, by na bokach były rozcięcia, które zrównoważą figurę. Więcej dobrych ofert czeka tutaj.

Tuniki damskie to dobry pomysł na ukrycie dodatkowych kilogramów na brzuszku. Warto wtedy postawić na tunikę, która będzie lekko luźniejsza. Ważne jest, by nie była zbyt workowata. W workowatych ciuchach żadna kobieta nie wygląda dobrze. Figura traci kształt i wygląda bardzo topornie.

Chcąc odciągnąć uwagę od brzuszka warto wybrać tunikę, która ma ciekawy dekolt. Dekolt, który jest głębszy, czy ciekawie zdobiony skutecznie przyciągnie wzrok.

Zakładając tuniki damskie dużą ostrożnością powinny wykazać się niskie kobiety. Zbyt duży, luźny strój sprawi, że sylwetka będzie wydawała się jeszcze niższa i bardziej przysadzista. Tunika damska musi być tylko delikatnie luźna i nie może być za długa.