bluzka z odkrytymi ramionami

Bluzka z odkrytymi ramionami- do czego ją nosić?

Bluzka z odkrytymi ramionami to przebój każdego lata- można ją nosić na wiele sposobów, jest przewiewna i pozwala na uzyskanie pięknej opalenizny, a dodatkowo- podkreśla kobiecą urodę. Warto więc zainspirować się pomysłami na to, w jaki sposób zestawiać ją z innymi elementami garderoby. 

Dla kogo taka bluzka będzie odpowiednia? 

Czasami obawiamy się tego, czy dany fason bluzki będzie pasował do naszej sylwetki. Jak się okazuje, bluzka z odkrytymi ramionami dostępna w sklepie Yups będzie strzałem w dziesiątkę w sytuacji, kiedy: 

  • Masz smukłą sylwetkę i chcesz wyeksponować szczupłe ramiona oraz wystające obojczyki. 
  • Chcesz wyszczuplić biodra i odpowiednio ukształtować proporcje ciała. 
  • Chcesz podkreślić biust, nawet jeśli nie jest on duży- krój takiej bluzki go uwydatni. 

Luźna góra i obcisły dół to połączenie idealne 

Bluzka z odkrytymi ramionami ma zazwyczaj dość luźny krój, dlatego też będzie bardzo dobrze wyglądać z dopasowaną spódniczką mini lub obcisłą spódnicą ołówkową. Letnią porą odpowiednie będą też szorty. Kolejnym pomysłem jest zestawienie takiej właśnie bluzki ze spódnicą lub spodniami z podwyższanym stanem, a tym samym bluzkę można włożyć w spodnie lub spódnicę. Taki zestaw potrafi bardzo ładnie wysmuklić sylwetkę, zarysować talię i podkreślić kobiece kształty. Bardzo często, wiele modeli bluzek z odkrytymi ramionami pozwala nosić je klasycznie jak typową bluzkę lub też daje możliwość opuszczenia je nisko na ramiona. Tym samym taką bluzkę można dopasować do sytuacji oraz miejsca, w którym się aktualnie znajdujemy.